Fortuna Chomiąża – mecze, wyniki i tabela

Fortuna Chomiąża – wyniki, terminarz, forma i pozycja w tabeli rozgrywek Klasa B 2024/2025, grupa: Opole XII (sezon 2024/2025). Regionalna piłka nożna na portalu Głubczyce – dane aktualizowane automatycznie.

FC
Fortuna Chomiąża
Klasa B 2024/2025, grupa: Opole XII • Chomiąża
W P P P P
Brak zaplanowanych meczów
Trwa przerwa sezonowa.

Statystyki sezonu 2024/2025

11Pozycja
20Mecze
3Wygrane
2Remisy
15Porażki
36:80Bramki
-44Bilans
11Punkty

Wyniki sezonu 2024/2025

Kol. 22 · 01.06.2025 Fortuna Chomiąża FC 2:5 RL Rolnik Lewice P
Kol. 21 · 25.05.2025 Start Bogdanowice 5:1 FC Fortuna Chomiąża P
Kol. 20 · 17.05.2025 Fortuna Chomiąża FC 2:7 OD Orzeł Dzierżysław P
Kol. 19 · 11.05.2025 Żądło Sucha Psina ŻS 9:1 FC Fortuna Chomiąża P
Kol. 18 · 04.05.2025 Fortuna Chomiąża FC 4:3 SG Stal Grobniki W
Kol. 17 · 27.04.2025 Polonia Ściborzyce Wielkie 3:0 FC Fortuna Chomiąża P
Kol. 16 · 12.04.2025 Fortuna Chomiąża FC 1:1 SB Sokół Boguchwałów R
Kol. 15 · 05.04.2025 Fortuna Chomiąża FC 2:4 PM Pogranicze Mokre P
Kol. 14 · 30.03.2025 Pogoń Wojnowice PW 3:1 FC Fortuna Chomiąża P
Kol. 13 · 23.03.2025 Fortuna Chomiąża FC 2:2 MGKS Baborów R
Kol. 4 · 02.03.2025 Pogranicze Mokre PM 6:3 FC Fortuna Chomiąża P
Kol. 3 · 17.11.2024 Fortuna Chomiąża FC 5:6 PW Pogoń Wojnowice P
Kol. 11 · 10.11.2024 Rolnik Lewice RL 4:1 FC Fortuna Chomiąża P
Kol. 10 · 03.11.2024 Fortuna Chomiąża FC 3:5 Start Bogdanowice P
Kol. 9 · 27.10.2024 Orzeł Dzierżysław OD 2:0 FC Fortuna Chomiąża P
Kol. 8 · 20.10.2024 Fortuna Chomiąża FC 4:1 ŻS Żądło Sucha Psina W
Kol. 7 · 13.10.2024 Stal Grobniki SG 2:0 FC Fortuna Chomiąża P
Kol. 6 · 06.10.2024 Fortuna Chomiąża FC 4:3 Polonia Ściborzyce Wielkie W
Kol. 5 · 29.09.2024 Sokół Boguchwałów SB 5:0 FC Fortuna Chomiąża P
Kol. 2 · 08.09.2024 MGKS Baborów 4:0 FC Fortuna Chomiąża P

Nadchodzące mecze

Brak zaplanowanych meczów lub trwa przerwa sezonowa.

Tabela ligowa – Klasa B 2024/2025, grupa: Opole XII

#DrużynaMWRPBZBS+/-Pkt
1 ŻSŻądło Sucha Psina 20 15 3 2 99 33 +66 48
2 Polonia Ściborzyce Wielkie 20 15 3 2 74 28 +46 48
3 RLRolnik Lewice 20 13 2 5 59 43 +16 41
4 MGKS Baborów 20 9 6 5 55 34 +21 33
5 PMPogranicze Mokre 20 10 3 7 81 67 +14 33
6 ODOrzeł Dzierżysław 20 7 3 10 37 60 -23 24
7 PWPogoń Wojnowice 20 6 5 9 47 73 -26 23
8 SBSokół Boguchwałów 20 6 3 11 56 60 -4 21
9 Start Bogdanowice 20 5 2 13 45 70 -25 17
10 SGStal Grobniki 20 4 2 14 30 71 -41 14
11 FCFortuna Chomiąża 20 3 2 15 36 80 -44 11

Inne sezony Fortuna Chomiąża

O drużynie

Drużyna
Fortuna Chomiąża
Miasto
Chomiąża
Rozgrywki
Klasa B 2024/2025, grupa: Opole XII
Sezon
2024/2025
Aktualizacja danych: 07.07.2026, 14:54

Najczęstsze pytania o Fortuna Chomiąża

Kiedy Fortuna Chomiąża rozegrał ostatni mecz i jak się zakończył?
Fortuna Chomiąża rozegrał ostatni mecz 01.06.2025 u siebie z drużyną Rolnik Lewice. Spotkanie zakończyło się porażką 2:5.
Które miejsce zajmuje Fortuna Chomiąża w tabeli?
Fortuna Chomiąża zajmuje 11. miejsce w rozgrywkach Klasa B 2024/2025, grupa: Opole XII z dorobkiem 11 pkt po 20 meczach (3 zwycięstw, 2 remisów, 15 porażek).
Jaka jest ostatnia forma Fortuna Chomiąża?
W ostatnich 5 meczach Fortuna Chomiąża zanotował 1 zwycięstw, 0 remisów i 4 porażek.
Ile bramek strzelił Fortuna Chomiąża w sezonie 2024/2025?
W sezonie 2024/2025 Fortuna Chomiąża strzelił 36 bramek i stracił 80 (bilans bramkowy -44).
Kto prowadzi w tabeli Klasa B 2024/2025, grupa: Opole XII?
Liderem Klasa B 2024/2025, grupa: Opole XII jest Żądło Sucha Psina z dorobkiem 48 pkt. Fortuna Chomiąża traci do lidera 37 pkt.
Jakie było najwyższe zwycięstwo Fortuna Chomiąża w tym sezonie?
Najwyższe zwycięstwo Fortuna Chomiąża w sezonie 2024/2025 to 4:1 z drużyną Żądło Sucha Psina (20.10.2024).
Jak Fortuna Chomiąża radzi sobie u siebie, a jak na wyjeździe?
U siebie Fortuna Chomiąża ma bilans 3-2-5 (zwycięstwa-remisy-porażki), a na wyjeździe 0-0-10.
W jakiej lidze gra Fortuna Chomiąża?
Fortuna Chomiąża występuje w rozgrywkach Klasa B 2024/2025, grupa: Opole XII w sezonie 2024/2025.
Jak Fortuna Chomiąża wypadł w poprzednim sezonie?
W sezonie 2023/2024 Fortuna Chomiąża zajął 5. miejsce (Klasa B 2023/2024, grupa: Opole XII) z dorobkiem 33 pkt.

🔎 Zobacz też — Chomiąża

☁️ 19°C ⛅ Pogoda Głubczyce Prognoza 15 dni →
Dziś ☁️ 20°/14° Śr ☁️ 22°/14° Czw 🌦️ 19°/13° Pt 🌦️ 21°/14°
🎟️ Wydarzenia Głubczyce Zobacz wszystkie →
🏢 Katalog firm Głubczyce Zobacz wszystkie →